Skip to main content

10 Yıllık Etki. Sınırsız Olasılıklar.

Biz AbbVie’ yiz!

Tam 10 yıldır, molekül keşfinden ilaç geliştirmeye, yaşama değer katan çözümler sunmaya ye hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için ilk günkü heyecanımız ile calışmaya devam ediyoruz.

Bizi biz yapan ise bireysel ve toplumsal olarak, mümkün olan en iyi etkiyi ortaya çıkarma ve yaşamlarda iz bırakma tutkumuz!

Kurulduğumuz ilk günden bu yana güçlü araştırma geliştirme odağımız, bilime olan tutkumuz ye insanlığa hizmet etmeye olan derin bağlılığımız ile yaşamlara dokunmaya gönül verdik. Bunun için ise her zaman bilimden güç, hastalardan ilham aldık.

Eşsiz AbbVie kültürümüzü eşitliğin gücüne, farklılıkların değerine, kapsayıcılığın birleştiriciliğine duyduğumuz inançla geliştirdik.

Yaptığı işi seven, tutku ile calışan, birbirine inanan ve güvenen bir ekiple ve asla tükenmeyen öğrenme ve gelişme isteğimiz ile uzmanlığımızı yaşam kalitesini yükseltecek cözümler geliştirmeye adadık.

Şimdi ise yönümüz bizi bekleyen umut dolu geleceğimiz.

Tutkumuzun verdiği cesaretle, toplum sağlığına olan on yıllık etkimizi sınırsız olasılıklarla desteklemeye var gücümüzle devam edeceğiz!