Skip to main content

Stratejimiz

Sürdürülebilir büyümeye ve ciddi sağlık sorunlarını ele almaya odaklanıyoruz.

Hedefimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz

Odaklı yenilikçiliğimiz ve hizmet konusundaki tecrübemiz sayesinde, hastalara ve sağlık hizmetleri çalışanlarına fayda sağlayacak ürünler sunuyoruz.  Dünyadaki tüm çalışanlarımız, bu hedef doğrultusunda hastaların yaşamlarında iz bırakmak için çalışmalarına devam etmektedir.

AbbVie'nin hedefi:

Yenilikçi ilaç keşifleri ile sürdürülebilir üst düzey performansa ulaşabilen, yenilikçi ve hasta odaklı global bir biyofarma şirketi olmaktır.

Odağımız

Yenilikçi ilaçların gelişiminin sürekliliğini sağlamak

Yenilikçi ilaçlar, hastaların yaşamlarında iz bırakmanın yanı sıra klinik performans ve ekonomik değer açısından da fark yaratmaktadır. 2020 yılına kadar, sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltecek ve karşılanmamış ihtiyaçlara cevap verecek, 20 yeni ürün veya endikasyon lansmanı yapmayı planlıyoruz. 

Araştırma programımız hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

Mevcut ürünlerimize erişimi geliştirmek

Pazardaki liderliğimizden güç alarak, mevcut ürünlerimizi tüm dünyadaki hastalara sunmaya devam edeceğiz. Başarımızın anahtarı güçlü performansımız olacak. 

Finansal sonuçlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

Kültürümüzü geliştirmeye devam etmek

En iyi yetenekleri şirketimiz bünyesine katmaya ve geliştirmeye odaklanıyoruz. Bunu, iz bırakan yenilikçilik kültürünü geliştirerek yapıyoruz.

AbbVie'de çalışmak hakkında detaylı bilgi edinin.