Ödüllerimiz

İşimiz başarıyı beraberinde getiriyor.
Layık görüldüğümüz ödüllerle gurur duyuyoruz.

İşveren ve Çeşitlilik

sma - Copy

Social Media Awards Turkey 2019

AbbVie Türkiye olarak, marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere göre değerlendiren, Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülü Social Media Awards Turkey 2019'da SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kategorisinde ilaç sektöründe Gümüş Ödül’e layık görüldük.

logolar 2019

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2019

AbbVie Türkiye olarak 5’inci kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) yarışmasında;
250-500 çalışan kategorisinde 1.lik ödülü, Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü, 5. Yıl Özel Ödülü ve İş & Yaşam Dengesi Özel Ödülü alarak toplam 4 ödülün sahibi olduk.

gptw

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2018

AbbVie Türkiye olarak 4’üncü kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) yarışmasında;
250-500 çalışan kategorisinde 1.lik ödülü, Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü ve Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü alarak toplam 3 ödülün sahibi olduk.

İş Performansı

logo

Mediacat Felis Ödülleri

AbbVie ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ETAM (Endüstri Ürünleri Tasarımı Uygulama ve Araştırma Merkezi) iş birliği ile Hidradenit (HS) hastalarının günlük hayatlarında yaşadıkları zorlukları anlatmak ve hastalık hakkında farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirilen “Hidradenit (HS) Hastaları için Medikal Giysi Tasarımı Projesi”, MediaCat Felis Ödülleri tarafından 2017 yılında
En İyi Bilinçlendirme/Farkındalık Kampanyası Ödülü’ne layık görüldü.

ava

AVA Digital Awards

AbbVie kurumsal sosyal medya bilinirlik çalışmalarımız ile uluslararası iletişim ödül programı olan “AVA Digital Awards”ta ödüllerin en yüksek derecesi olan PLATİN kategorisinde ödüle layık görüldük.

Doktorclub Awards

AbbVie ve Türkiye Romatoloji Derneği’nin katkıları ile hayata geçen ‘’Bel Ağrısına Sırtını Dönme’’ projesi 2017 yılında, Doktorclub Awards’da ‘Yılın Sağlık Sanayisi Ödülleri’ kategorisinde 14.500 hekimin oylaması sonucunda ‘Yılın en iyi eğitim/bilinçlendirme/farkındalık projesi’ ödülünü kazandı.