Skip to main content

Ödüllerimiz

İşimiz başarıyı beraberinde getiriyor.
Layık görüldüğümüz ödüllerle gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2022

AbbVie Türkiye olarak 8'inci kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik. Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) araştırmasında 250-500 çalışan sayısına sahip ilaç endüstrisi kategorisinde 1.lik ödülüne, Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’ne, Multinational List Özel Ödülü’ne ve Innovation by AbbVie Özel Ödülü’ne layık görüldük.

Social Media Awards Turkey 2021

AbbVie Türkiye olarak kurumsal sosyal medya içerik üretimi ve yönetimimiz ile marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere göre değerlendiren, Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülü Social Media Awards Turkey 2021'de SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kategorisinde ilaç sektöründe Gümüş Ödül’e layık görüldük.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2021

AbbVie Türkiye olarak 7'inci kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) araştırmasında 250-500 çalışan sayısına sahip şirketler kategorisinde 4.lük ödülüne, ‘“Pharma’nın En İyi İşverenleri” Sektör Özel Ödülü’ne ve “Toplumsal Paylaşım” Özel Ödülü’ne layık görüldük.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2020

AbbVie Türkiye olarak 6’ıncı kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) yarışmasında;
Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü, 250-500 çalışan kategorisinde 2.lik ödülü, Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü ve Kadınlar için En İyi İşverenler 2.lik Ödülü alarak toplam 4 ödüle layık görüldük.

Stevie Uluslararası İş Ödülleri

AbbVie Türkiye olarak, hidradenitis suppurativa (HS) hastalığının erken tanısı ve tedavisine dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği “Hadi Sen de 7 Yıl Bekleme! Kolunu Kaldır, Kontrolünü Yaptır!” kampanyası ile Stevie Awards tarafından, Yılın Pazarlama Kampanyası, Sağlık Sektörü, Hastalık Eğitimi & Farkındalığı kategorilerinde Gold Ödül’ün sahibi olduk.

Social Media Awards Turkey 

AbbVie Türkiye olarak kurumsal sosyal medya içerik üretimi ve yönetimimiz ile marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere göre değerlendiren, Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülü Social Media Awards Turkey 2020 ve 2019'da SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kategorisinde ilaç sektöründe Gümüş Ödül’e layık görüldük.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2019

AbbVie Türkiye olarak 5’inci kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) yarışmasında;
250-500 çalışan kategorisinde 1.lik ödülü, Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü, 5. Yıl Özel Ödülü ve İş & Yaşam Dengesi Özel Ödülü alarak toplam 4 ödülün sahibi olduk.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) 2018

AbbVie Türkiye olarak 4’üncü kez Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçildik.
Türkiye’nin En İyi İşverenleri (Great Place to Work) yarışmasında;
250-500 çalışan kategorisinde 1.lik ödülü, Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü ve Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü alarak toplam 3 ödülün sahibi olduk.

Mediacat Felis Ödülleri

AbbVie ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ETAM (Endüstri Ürünleri Tasarımı Uygulama ve Araştırma Merkezi) iş birliği ile Hidradenit (HS) hastalarının günlük hayatlarında yaşadıkları zorlukları anlatmak ve hastalık hakkında farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirilen “Hidradenit (HS) Hastaları için Medikal Giysi Tasarımı Projesi”, MediaCat Felis Ödülleri tarafından 2017 yılında
En İyi Bilinçlendirme/Farkındalık Kampanyası Ödülü’ne layık görüldü.

AVA Digital Awards

AbbVie kurumsal sosyal medya bilinirlik çalışmalarımız ile uluslararası iletişim ödül programı olan “AVA Digital Awards”ta ödüllerin en yüksek derecesi olan PLATİN kategorisinde ödüle layık görüldük.

Doktorclub Awards

AbbVie ve Türkiye Romatoloji Derneği’nin katkıları ile hayata geçen ‘’Bel Ağrısına Sırtını Dönme’’ projesi 2017 yılında, Doktorclub Awards’da ‘Yılın Sağlık Sanayisi Ödülleri’ kategorisinde 14.500 hekimin oylaması sonucunda ‘Yılın en iyi eğitim/bilinçlendirme/farkındalık projesi’ ödülünü kazandı.