Skip to main content

Olasılıkları gerçeğe dönüştürün

Tutkumuzdan aldığımız güçle önümüzdeki olasılıklardan heyecan duyuyoruz. 

Ortak bir hedef için çalışıyoruz

Bizler; hem bilim insanı, hem araştırmacı, hem de şirketimizi temsil eden yönetim birimlerinde çalışan iş profesyonelleriyiz. Aynı zamanda; ebeveyn, kardeş, arkadaş, toplum lideri ve gönüllüleriyiz. İnsanların yaşamlarını iyileştirmenin yeni yollarını araştırmak, keşfetmek ve sunmak için her gün bir araya geliyoruz.

Siz de iz bırakan etki yaratın

AbbVie’de “yenilikçilik”, “iş birliği” ve “hastaların yaşamlarında iz bırakma” tutkunuz için gelişim fırsatları sunuyoruz.

AbbVie Kültürü

Biz AbbVie Türkiye’nin temellerini atarken, özgün kültürümüzü inşa etme sürecine tüm çalışanlar olarak dahil olduk. Birbirimizi dinledik ve verdiğimiz geri bildirimler doğrultusunda değerlerimizi ve çalışma anlayışımızı oluşturduk.  Güvene, açık iletişime, şeffaflığa dayalı ve hasta odaklı bu güçlü kültür ile hiçbirimiz yaptığımız işi sadece bir iş olarak görmüyoruz. Topluma yaptığımız katkı, her birimizin çalışan olarak AbbVie’deki varlığına çok güçlü bir anlam kazandırıyor.

Olasılıklar Haftası

Gönüllülük ve topluma katkı sağlamak işimizin temelinde yer alır. Her yıl dünya genelinde 50 ülkede 50’den fazla projenin hayata geçtiği “Olasılıklar Haftası” kapsamında AbbVie çalışanlarının topluma destek olmak için nasıl çalıştığını izleyin.