Skip to main content

Olasılıkları gerçeğe dönüştürün

En iyi fikirleri destekleyen bir kültüre sahip, farklılıkları kapsayan, tutkulu bir şirket olarak çalışıyoruz. Seni, hastalara yenilikçi çözümler sunmaya ve onların yaşamlarında iz bırakmaya davet ediyoruz.

Biz, yenilikçi bakış açını güçlendirecek global fırsatları ve ihtiyaç duyacağın her türlü kaynağı sunan dinamik bir biyofarma şirketiyiz.   İlk günden bu yana, dünya genelinde, milyonlarca hastanın hayatlarında iz bırakan bilimsel buluşları, yenilikçi ürünleri ve tedavileri geliştiriyoruz. Bunu da takım çalışması, tutku ve çeşitlilik üzerine inşa edilmiş eşsiz kültürümüz sayesinde mümkün kılıyoruz. Bu çığır açan yenilikleri gerçekleştirebilmenin yolu ise en iyi yetenekleri bir araya getirmekten geçiyor.

Ortak bir hedef için çalışıyoruz

Bizler; hem bilim insanı, hem araştırmacı, hem de şirketimizi temsil eden yönetim birimlerinde çalışan iş profesyonelleriyiz. Aynı zamanda; ebeveyn, kardeş, arkadaş, toplum lideri ve gönüllüleriyiz. İnsanların yaşamlarını iyileştirmenin yeni yollarını araştırmak, keşfetmek ve sunmak için her gün bir araya geliyoruz.

İhtiyaç duyduğun çalışma ortamını sağlayabilecek, en iyi ve en yenilikçi işlere imza atabileceğin, sürekli öğrenme ve gelişmenin en önemli öncelik olduğu fırsatlarla dolu bir kariyer mi istiyorsun?

Burada mümkün! 

AbbVie Kültürü

Biz AbbVie Türkiye’nin temellerini atarken, özgün kültürümüzü inşa etme sürecine tüm çalışanlar olarak dahil olduk. Birbirimizi dinledik ve verdiğimiz geri bildirimler doğrultusunda değerlerimizi ve çalışma anlayışımızı oluşturduk.  Güvene, açık iletişime, şeffaflığa dayalı ve hasta odaklı bu güçlü kültür ile hiçbirimiz yaptığımız işi sadece bir iş olarak görmüyoruz. Topluma yaptığımız katkı, her birimizin çalışan olarak AbbVie’deki varlığına çok güçlü bir anlam kazandırıyor.

Olasılıklar Haftası

Gönüllülük ve topluma katkı sağlamak işimizin temelinde yer alır. Her yıl dünya genelinde 50 ülkede 50’den fazla projenin hayata geçtiği “Olasılıklar Haftası” kapsamında AbbVie çalışanlarının topluma destek olmak için nasıl çalıştığını izleyin.